قلب و عروق

قلب شما در موسسه فوق العاده قلب و عروق ما واقع در پارک بورو واقع شده و از پارک شیب ، دایک ارتفاعات و پارک سانتست به راحتی قابل دسترسی است. موسسه قلب و عروق در Medilife که به خاطر رویکردهای پیشگامانه خود شناخته شده است ، در سطح کشور با ۱٪ برتر قرار دارد و به دلیل پیامدهای قلبی در رتبه ۱ در ایالت نیویورک قرار دارد. متخصص قلب و عروق مداخله ای Medilife به مدت هشت سال پشت سر هم به عنوان مجری برتر رتبه بندی شدند.

در یک همکاری مشترک ، جراحان قلب و عروق ، قلب و عروق و عروق ما سالانه هزاران روش غیر تهاجمی ، با حداقل تهاجم و مداخله را در مراکز پیشرفته از جمله دو اتاق عمل ترکیبی ، آزمایشگاه کاتتریزاسیون و الکتروفیزیولوژی و … انجام می دهند. یک مرکز وین اختصاصی پزشکان ما به عنوان پیشگامان در زمینه خود ، ضمن بهبود کیفیت زندگی ، رویکرد چند رشته ای را در ارائه مراقبت به بیماران اتخاذ می کنند. Medilife یکی از تنها چهار بیمارستان در ایالت است که به دلیل این نتایج استثنایی شناخته شده است.

در میان بسیاری از برنامه ها و رویه های نخبگان عبارتند از:

با نوآوری در صدر مراقبت ، انستیتوی قلب و عروق در نارسایی پیشرفته قلب ، بیماری عروق کرونر ، فیبریلاسیون دهلیزی (AFIB) ، انواع آنوریسم آئورت ، بیماری دریچه و بسیاری دیگر از بیماریهای قلبی عروقی تخصص دارد. و این همه در اینجا اتفاق می افتد – در بروکلین.

پزشکان

medical-team-1
مایک رولسون
متخصص اطفال
medical-team-2
یوهانسون
جراح
medical-team-3
اندرو کارنگی
آسیب شناس
medical-team-4
جان دی
اطفال

انستیتوی قلب و عروق Medilife شامل متخصصان در قلب و عروق ، جراحی عروقی و عروقی ، بیهوشی ، قلب و عروق مداخله ، رادیولوژی ، الکتروفیزیولوژی ، مراقبت های ویژه و جراحی قلب و عروق است. پزشکان ، پزشکان پرستار ، دستیاران پزشک ، پرستاران ، تکنسین های تخصصی و درمانگران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی با آنها همکاری می کنند.

ساعات کاری

برنامه زمانی

موارد اضطراری

۸۰۰ ۱۲۳ ۴۵ ۶۷

از زبان بیماران

آنچه بیماران میگویند

می خواستم از همه در این مرکز بخاطر کیفیت مراقبت و دلسوزی که در طول مدت اقامت من نشان دادند تشکر کنم. وارد اتاق اورژانس شدم. کارکنان هر بخش بیمارستان دوستانه بودند ، آنها مرا خندیدند و روحیه مرا حفظ کردند.

— آنتونیو والنسیا
صبور

امروز آخرین روز تزریق من است. اما می دانم که برمی گردم ... نه به عنوان بیمار بلکه به عنوان یک بازدید کننده. من فقط چیزهای مثبتی برای گفتن در مورد پرستاران Medilife در اینجا انفوزیون و همچنین در طبقه ۴ دارم. همه وقتی به درب می رفتم به من اسم می دادند.

— ماتئو درمیان
بیمار
تماس با ما

ایجاد یک رزرو و
ملاقات ما

لس آنجلس

خیابان ۱۲
ایمیل: info@mediclinic.com
تلفن: +۸۸ (۰) ۱۰۱ ۰۰۰۰ ۰۰۰

کالیفرنیا

خیابان ۱۳
ایمیل: info@mediclinic.com
نلفن: +۸۸ (۰) ۱۰۱ ۰۰۰۰ ۰۰۰

نیویورک

خیابان ۱۲
ایمیل: info@mediclinic.com
تلفن: +۸۸ (۰) ۱۰۱ ۰۰۰۰ ۰۰۰

واشنگتن

خیابان ۵
ایمیل: info@mediclinic.com
نلفن: +۸۸ (۰) ۱۰۱ ۰۰۰۰ ۰۰۰